Ana Sayfa ÖZEL HABER BY Protokol Dergisi, 2. Avrupa Ödül Töreninden Yıldızlar Geçti

BY Protokol Dergisi, 2. Avrupa Ödül Töreninden Yıldızlar Geçti

BY Protokol Dergisi, 2. Avrupa Ödül Töreninden Yıldızlar Geçti

0
1445

BY Protokol Dergisi tarafından  düzenlenen” 2. Avrupa Ödülleri” sahiplerini buldu.

 

Dergi yayıncılığı alanında 5 yıldır hizmet veren, Türkiye’nin Protokol Dergisi ‘BY Protokol’ 2021 yılı Avrupa Ödülleri’nin 2’ncisini Yurtiçi ve Yurtdışından Sanatçı, Akademisyen, Eğitmen, Siyaset ve Bürokratlar, İş İnsanları, TV Sunucuları ve birçok başarılı isimlerle buluşarak başarılı bir organizasyona imza attı.15 Eylül 2021 tarihinde yapılan 2. Avrupa Ödül töreni, Sn. Zafer Kiraz’ın sunumuyla gerçekleşerek, 2. Avrupa Ödül töreni, İstanbul Cemile Sultan Korusu alanında yapıldı.

By Protokol Dergisi okuyucuları, üyeleri, akademisyenleri ve iş insanlarını buluşturacak ödül töreni öncesi açıklama yapan BY Protokol Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Yazıcı, “Bu ödül ile Avrupa ve Türkiye arasındaki bağı güçlendirip, yaşanan pandemi sürecinde akademisyenler ve iş insanları dahil olmak üzere pek çok sektör ve insanımızı alanlarında teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Ödül töreninin tertip edilmesine Kayseri merkezli Sedat Kılınç İnşaat ana sponsor olarak destekleriyle yanımızda yer alıyor. Törene katkı sağlayan Sedat Kılınç İnşaat’a ve diğer alt Sponsorlarımız, Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Niyazi Ercan’a, Dore Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Çağrı Avcu’ya, Sn. Doç. Dr Birnur Yılmaz’a, Hantek Kalıp Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Zehra Karataş’a, Darüşşifa Okulları Yönetim Kurulu Başkanı SN. Osman Karaaslan’a, Düşler Atölyesi Ajans Başkanı Sn. Derya Filiz Dalga’ya, Sarar Giyim Protokol Müdürü Sn. Alaattin Çoban’a, Anka Eğitim Kurumları Kurucuları Sn. Fevzi Ataş ve Doğan Can Kahraman’a, Sn. Seyfi Toraman’a, 7 Stern Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kadir Çitil’e ve gecede beni yalnız bırakmayan Dünyanın En Mutlu İnsanı, Uzman Eğitmen Sn. Erkan Demir’e ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

PROTOKOL ÖDÜL LİSTESİ

By PROTOKOL Dergisi PROTOKOL Ödül Listesi (1)

By PROTOKOL Dergisi Ödül Alanlar Listesi