Eğitimin fark yaratan ismine ‘Temassız Ödülü’

0
31

İstanbul’da Dore Okulları Eğitim Kurumları kurucu ortaklarından Çağrı Avcu, By Protokol Dergisi okuyucuları tarafından ‘Temassız Ödülü’ne layık görüldü. Protokol Dergisi İmtiyaz sahibi Barış Yazıcı, ödülünü Çağrı Avcu’ya ziyareti sırasında takdim etti.

BY Protokol Dergisi okurları tarafından değerlendirme sonucu ‘Temassız Ödülü’ne layık görülen Dore Okulları Eğitim Kurumları kurucu ortaklarından Çağrı Avcu, By Protokol Dergisi İmtiyaz sahibi Barış Yazıcı ile bir süre sohbet ederek, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Corona virüsün (COVID-19) ekonomiden eğitime kadar yaşamımızın her alanındaki yansımaları üzerine değerlendirmede bulundu.

Okullarda alınan tedbirlerden, eğitim sistemi ve gerçekleştirdikleri çalışmaları hakkında bilgi veren Çağrı Avcu, “Türkiye’nin kalkınması ve çağdaş ülkeler düzeyine ulaşması için eğitimin önemi her zaman dikkat çekmiştir. Biz de bu konuda ekibimizle fark yaratmak için çalışıyoruz. Protokol Dergisi ekibine ve okuyucularına ödül için teşekkür ederim” dedi. Ödül takdimi sırasında Çağrı Avcu ile Barış Yazıcı birlikte fotoğraf çektirdi.