Galatasaray’da Yeni Başkan Dursun Özbek Transfer Sayısını Açıkladı!

0
0
Galatasaray'da Yeni Başkan Dursun Özbek Transfer Sayısını Açıkladı!

Galatasaraylılar Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel Pilav Günü’nde yeni başkan Dursun Özbek, transfer politikaları ve Domenec Torrent hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulunda 2 bin 208 oya ulaşan Dursun Özbek, 2 bin 73 oy alan rakibi Eşref Hamamcıoğlu’nu geride bırakmıştı. Özbek’in bir kez daha başkanlığa oturmasının ardından gözler yeni teknik direktör ve transfer çalışmalarına çevrilmişti.

“Yarından itibaren çalışmaya başlayacağız.”

Seçimin ardından TRT Spor’a konuşan Erden Timur, “Yarından itibaren çalışmaya başlayacağız. Galatasaray’ı hareketli bir Transfer dönemi bekliyor. İskeleti koruyup takviyeler yapacağız” dedi.

“Galatasaray’da seçimin en büyük özelliği bu”

Dursun Özbek, “Seçim dönemleri, Galatasaray’da çok keyifli bir dönem. Şölen, bayram niteliğinde geçiyor. Dün de öyle oldu. 4 bin 500, 5 bine yakın Galatasaraylı buradaydı. Birbiriyle görüşüp, sohbet ettiler. Galatasaray’da seçimin en büyük özelliği bu. Bugün de pilav günümüz. İki tane bayram gününü bir arada yaşadı Galatasaray, çok keyifliydi” diye konuştu.