Gayrimenkulün yıldızına ‘Temassız Ödülü’

0
26

Re/max Ar-Ge Broker’i Musa Atlı, BY Medya’nın İstanbul’daki ofisini ziyaret etti. ‘Temassız Ödülü’ne layık görülen Musa Atlı, Protokol Dergisi İmtiyaz sahibi Barış Yazıcı’ya gayrimenkul sektöründe öncü projelerini anlattı.

Re/max Ar-Ge Broker’i Musa Atlı, BY Medya’nın İstanbul’daki ofisini ziyaret etti. BY Protokol Dergisi okurları tarafından değerlendirme sonucu ‘Temassız Ödülü’ne layık görülen Musa Atlı, By Protokol Dergisi İmtiyaz sahibi Barış Yazıcı ile bir süre sohbet ederek, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Corona virüsün (COVID-19) yaşamımıza ve ekonomiye yansımaları üzerine değerlendirmede bulundu.

Ziyaretinde gayrimenkul sektöründe çalışmaları hakkında bilgi veren Musa Atlı, “Ödül için tüm Protokol Dergisi ekibine, yayın kuruluna ve özellikle derginin okuyucularına, imtiyaz sahibi Barış Yazıcı’ya teşekkürü bir borç bilirim” dedi. Pandemi sürecinde ev sahibi olmak isteyenleri de uyaran Atlı, “Bu süreçte dolandırıcıların, fırsatçıların ilgi odağı ev almak isteyenler oldu. Lütfen daha dikkatli olalım” diye konuştu. Atlı’ya ‘Temassız Ödülü’nü takdim eden Barış Yazıcı da, ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, başarı dileğinde bulundu.

Ödül takdimi sırasında Musa Atlı ile Barış Yazıcı birlikte anı fotoğrafı çektirdi.