Pınar Gültekin’in babası: Ceren bildiklerini anlatsın

Muğla’da katledilen Pınar Gültekin’in babası, Pınar’ın arkadaşı Ceren’in cinayeti aydınlatabilecek bazı bildikleri olabileceğini söyledi. 

0
3

Muğla’da katledilen Pınar Gültekin’in babası, Pınar’ın arkadaşı Ceren’in cinayeti aydınlatabilecek bazı bildikleri olabileceğini söyledi. 

Muğla’da öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in babası Sıddık Gültekin, “Arkadaşı olduğu söylenen Ceren’den şüpheleniyoruz. Kızımın kaybolmadan önce bir AVM’de yemek yerken görüntüleri ortaya çıktı. Burada Ceren yanına gelerek, onunla tehdit eder gibi bir konuşma yapıyor. Sonra da kızım, o adamın arabasına biniyor. Ceren ortaya çıksın ve bütün bildiklerini anlatsın” dedi.

Muğla’da, 16 Temmuz’da kaybolduktan 5 gün sonra cansız bedeni bir varil içerisinde yakılmış ve üzerine beton dökülmüş halde bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’in (27), işletmeci Cemal Metin Avcı (40) tarafından öldürüldüğü anlaşılmıştı.

Baba Sıddık Gültekin, “Bu katile cinayet sonrasında yardım edenler var. Planlı bir cinayet bu. Kızım, katilin bütün telefonlarını engellemiş, görüşmüyor onunla.
Kızımı katilin arabasına binmesi için kandıranlar olduğunu düşünüyorum. Ceren aynı zamanda katilin işlettiği barda çalışıyordu” dedi.

KADINLAR TEHDİT ALTINDA

Sıddık Gültekin şöyle konuştu: “Bütün kadınlar tehdit altında. Uyusam uyuyamam. O anlar beynimin içinde dönüyor. Nasıl öldürdü, nasıl yaktı, nasıl beton döktü kızımın üzerine! Kızımın acısı yüreğimde. Kuş gibi çırpınıyor baba yüreğim. Bu nasıl bir ölüm? Yüreğim dayanmıyor. O anlarda hissettikleri içimi titretiyor. Bu katil belasını bulmadan bu acı içimizden hiç çıkmayacak.”