Sakarya Valisi Kaldırım’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti

0
18

By Protokol Dergisi İmtiyaz sahibi Barış Yazıcı, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret etti. Barış Yazıcı, ziyareti sırasında Vali Kaldırım’a teşekkür plaketi takdim etti.

Kamu kuruluşlarına ziyaretlerini sürdüren By Protokol Dergisi İmtiyaz sahibi Barış Yazıcı, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet gerçekleştirdi. Valilik makamında gerçekleşen ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde Vali Çetin Oktay Kaldırım, bölgedeki ekonomik ve sosyal gelişmeler hakkında görüşlerini paylaştı.

Ülkemizi etkisi altına alan Corona virüsün (COVID-19) ekonomiden eğitime ve sağlığa kadar yansımalarının değerlendirildiği ziyarette Vali Kaldırım, “Sakarya çok güzel bir kent. Ülkemizin elbette her bölgesi ayrı bir değer. Bölgemizin ve kentimizin kalkınması için tüm gücümüzle halkımızın desteğini alarak çalışacağız” dedi. Barış Yazıcı, Vali Çetin Oktay Kaldırım’a adına özel olarak hazırlanan plaketi takdim ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Barış Yazıcı birlikte anı fotoğrafı çektiren Vali Kaldırım, “Protokol Dergisi ekibine ve yayın kuruluna teşekkür ediyor; yayın hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.