Selena Gomez’in yeni şarkısı tartışma yarattı

0
5

ABD’li pop yıldız Selena Gomez klibi baştan sona iPhone çekilen yeni şarskısı Lose You to Love Me (Beni Sevmen için Seni Kaybetmem Gerekti) şarkısıyla gündemde. Sözleri Justin Bieber’a mesaj olarak yorumlanan ve 24 saatte 21 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşan şarkının Hailey Bieber’ı sinirlendirdiği konuşuluyor.

 

Selena Gomez 2019 yılında çıkardığı ilk solo single projesi olan Lose You To Love Me‘yi (Beni Sevmen için Seni Kaybetmem Gerekti) paylaştı. 27 yaşındaki şarkıcı özellikle sağlık problemleriyle dolu bir yılın ardından çıkan şarkısı için hayranlarına “İyi ve kötü zamanlarımda yanımda olan herkese teşekkür ediyorum. Siz olmadan bunu yapamazdım ve sizinle yeni bir maceraya başlamak için sabırsızlanıyorum” mesajı verdi. Gomez’in “Bu şarkı son albümümden sonra hayatımda gerçekleşen olaylardan ilham aldı” sözleri Justin Bieber tartışmalarını alevlendirdi. 7 yıl boyunca bir dargın bir barışık ilişki yürüten ve Jelena olarak markalaşan eski çiftin hayranları Selana’nın bu şarkı ile zehirli aşkına veda ettiğini, şarkınının isminin ve sözlerinin net bir mesaj olduğunu savundu.

Parça yayınlandıktan sonra gözler Hailey Bieber‘a çevrildi ve tam 20 dakika sonra gelen Instagram paylaşımı olay oldu. Geçen yıl Justin Bieber ile New York’ta evlenen ve 3 hafta önce de düğün yapan Hailey Baldwin Bieber’ın Summer Walkers’ın I’ll Kill You (Seni Öldürürüm) isimli şarkısının ekran görüntüsünü paylaşması Gomez’e mesaj hatta tehdit olarak yorumlandı. “Çok kolaymış gibi iki ayda bizden vazgeçtin” sözleriyle gündem olan şarkının baştan sona iPhone 11 Pro çekilen klibi YouTube’da 24 saatte 21 milyondan fazla izlenmeye ulaştı.